Background Image

Mobil Reklam Mı Vermek İstiyorsunuz?

İnternet kullanıcıları artık masaüstü bilgisayarlardan internete girmek yerine daha çok akıllı telefon ve tabletlerinden internete giriyorlar. Bu da reklam vermek isteyen firmaları internet reklamı verirken mobil cihaz kullanan internet kullanıcılarını hedefleyip bu doğrultuda mobil reklamlar vermeye yöneltiyor. Mobil cihazlar hedeflenerek yapılan reklam çalışmalarında dikkat edilmesi gereken kendine özgü belirli faktörler var.

Mobil reklamcılık hizmetlerimiz içerisinde 50’ den fazla mobil reklam networkü ile doğrudan çalışıyoruz. Kampanyalarınızın hedeflerine uygun şekilde konum bazlı, cihaz bazlı, bağlantı çeşidi bazlı hatta kullanılan mobil cihaz türüne göre ayrı ayrı kullanıcı hedeflemeleri yapabiliyoruz. Gerçek zamanlı teklif veren mobil reklam networkleri ile çalıştığımız için maliyetleri olabildiğince düşürmüş oluyoruz.

Bizimle iletişime geçin
Product Image

Mobil Reklam Verme

Firmanızın, ürünlerinizin ve kampanyalarınızın içgörüleri doğrultusunda mesajları iletebileceğiniz, aksiyon aldıran, konum bazlı hedefleme seçenekleri ile mobil cihazlarda vermek istediğiniz reklamların A'dan Z'ye kampanyalarını kuruyor, maliyet düşürücü optimizasyonlarını yapıyor ve sizleri haftalık/aylık rapor gönderimleri ile bilgilendiriyoruz.

Hedeflemelerdeki Zenginlik

Mobil reklam kampanyalarınızı oluştururken farklı hedefleme yöntemleri ile istediğiniz hedef kitleye ulaşabiliyoruz. 50'den fazla reklam networkü üzerinden istediğiniz şehirde yaşayan kişilere reklam gösterip cihaz, internet bağlantısı hedefleme gibi detaylı hedeflemelerle kampanyaların başarısını ve geri bildirimlerini artırıyoruz.

Konum Bazlı Mobil Reklamcılık

Mobil cihaz kullanıcılarının konumlarını tespit edip sadece belirli konumlarda bulunan kişileri anlık olarak hedefleyip reklamlarınıza en uygun kitleye ulaşabilen mobil reklam kampanyaları kuruyoruz. Ulaşmak istediğiniz spesifik kitleye mobil teknolojiler ile en doğru reklam çalışmalarını birlikte oluşturmamız için bize ulaşın.

App Screenshot

Mobil Reklam Tasarımları

Mobil reklamlarınızı uzman yaratıcı kadromuz ve tasarımcılarımızla yeniden tasarlayabilir, editörel anlamda da içeriklerimizle zenginleştirebiliriz.

Her Bütçeye Uygun Zamanlama

Bütçenize uygun şekilde medya planlaması yaparak kampanya döneminiz boyunca mobil reklamlarınızın yayında kalmasını sağlıyoruz.

Doğru Kişilere Ulaşın

Zengin hedefleme seçenekleri ile en doğru kitleye ulaşmak mobil reklamcılık ile artık çok kolay. Cihaz çeşidi, işletim sistemi, bağlantı, saat, konum hedefleme gibi detaylı hedefleme seçenekleriyle size en uygun kampanya kurulumunu uzman kadromuz tarafından gerçekleştiriliyor.

Yüksek Geri Dönüşler

Mobil reklam çalışmaları yaptırarak müşterilerinizin size daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Onları ürün ve hizmetlerinizden haberdar ederek hem markanızın bilinirliğini artırır hem de doğrudan satışa yönelik mobil reklam çalışmaları yapabilirsiniz.

iletisim

+90 212 274 90 70

X