Background Image

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, Geliştirmesi ve Bakımı

Web sitesi yeni iletişim platformu olan internet üzerinde sizi temsil eden, kendinizi anlatabileceğiniz en iyi araçtır, sizin vitrininizdir.Aynı zamanda kurumsal kimliğinizin de önemli bir parçasıdır. Web siteniz bu nedenle sizi tam anlamıyla yansıtmalı, kurum kültürünüze ve ihtiyaçlarınıza uygun olmalıdır. Bizler kurumsal web sitesi yapımında sahip olduğumuz yüzlerce referans ve tecrübe ile kurumunuzu analiz edip, sizi rakiplerinizin önüne geçirecek ve sektörünüzde bilinirliğinizi artıracak web sitenizi tasarlıyoruz.

Belirli ürün gruplarınıza özel ürün siteleri, kampanya dönemleriniz düşünülerek hazırlanmış micro siteler gibi kurumsal web siteleriniz dışında, web sitenizin geliştirmesi ve bakımı da verdiğimiz hizmetlerin içerisinde yer almaktadır.

Bizimle iletişime geçin
Product Image

Kurumsal Web Site Yapımı

Yeni müşterilere ulaşmak ve onları etkilemek için yapmanız gereken ilk işlem kaliteli bir kurumsal web sitesine sahip olmaktır. Yaptığınız işi, ürünlerinizi tanıtmak ve ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek yanlızca doğru yapılmış bir websitesi ile mümkün olur.

Ürün ve Kampanya Siteleriniz

Talep gören belirli ürün ve ya ürün gruplarınıza özel ürün sitelerinin yapımı, içerik girişleri, bakımı ve geliştirmeleri de yine web sitesi hazırlama adı altında verdiğimiz hizmetlerin içerisindedir. Pazardaki rekabeti lehinize çevirmek, ürünlerinize ve reklam kampanyalarınıza özel web sitesi yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Sitelerinizin Bakım & Geliştirmeleri

Kurumunuzun web siteleri zaman içerisinde teknik sorunlar yaşamamaları için periyodik bakımlara ihtiyaç duyarlar. Hem web siteleriniz hem de varsa mobil sitelerinizin bakımları ve geliştirmeleri uzman kadromuz tarafından aylık faaliyet raporları ile profesyonel bir yaklaşımla yapılmaktadır.

Mobil Uyumlu Kurumsal Web Siteleri


Sanal dünyaya açılmak ve firmanızı daha geniş kitlelere duyurmak için her türlü web sitesi ihtiyacınızda yanınızdayız. Tek yapmanız gereken hemen bize ulaşmak ve ihtiyaçlarınızı anlatmaya başlamak. Uzman kadromuz, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi daha yakından tanıyıp hedef kitlenize en uygun şekilde tasarlanmış, mobil cihazlarda kolaylıkla çalışan kurumsal, ürün ya da kampanyalarınız için web site yapımı taleplerinize cevap verecektir. Çalışmalarımız bütçeniz düşünülerek tekliflendirileceği konusunda şüpheniz olmasın. Haydi hemen uzman ekibimizle görüşmek ve fikir almak için bize ulaşın.

iletisim

+90 212 274 90 70

X